Witam na stronie firmy Horn Net Jednicki Klaudiusz.

Jestem właścicielem firmy prowadzonej jako jednoosobowa działalność gospodarcza.

Firma jest płatnikiem podatku od towarów i usług - VAT.

 

Mimo, że jestem małą firmą, to tworząc z kilkoma innymi - podobnymi w charakterze działalności, większymi i mniejszymi - Firmami klaster przemysłowy, jestem w stanie zaoferować szeroki wachlarz usług.

 

Firma istnieje nieprzerwanie od października 2001 roku.

 

Firma ma dwa podstawowe profile swej działalności: szkolenia oraz aplikacje na zamówienie.

Jednak większą część stanowią kursy i szkolenia.

 

Zatem przede wszystkim w tej dziedzinie - co ważne dla Klienta - jestem specjalistą i profesjonalistą, gdyż moje doświadczenie w prowadzeniu kursów jest spore. Kursy, szkolenia i wdrożenia projektów informatycznych jako firma prowadzę od 2001 roku, a wcześniej jeszcze jako osoba fizyczna od 1997 roku.

 

Szkolenia prowadzone przeze mnie cechują się przede wszystkim bardzo dobrym kontaktem z Uczestnikami i zrozumiałym wyjaśnianiem nawet najtrudniejszych zagadnień. Te cechy potwierdzają wyniki ankiet ewaluacyjnych przeprowadzanych na każdym szkoleniu.

 

Wielkość firmy to przede wszystkim zaleta.

Niskie koszty, małe ryzyko wpływu niepewnej gospodarki, dostępność - to właśnie owe zalety, które dla Klienta, a więc Państwa, którzyście odwiedzili moją stronę, przekładają się na rzecz najważniejszą: niskie ceny, przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości usług!

 

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami i kontaktu.